22.09.2026 05:30 Republic of Korea KBO 2026

Hanwha Eagles - Lotte Giants Prediksjoner og Spilltips

Hanwha Eagles vs. Lotte Giants finner sted 05:30 kl. 22.09.2026.

Hanwha Eagles
Hanwha Eagles
Lotte Giants

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Over/Under 8.5
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Hanwha Eagles - Lotte Giants av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Orythree (rangert på 875 i samlet Profit) forutsier 9.4 i fortjeneste ved å satse 10 på Over (-106) i Over/Under 8.5.

Orythree
Orythree
Rangering 875/1640
Overskudd: -15.36
Over/Under 8.5
-106 for Over
10/10
Tilnærmet profit 9.40

JohnnyBets spilltips for Hanwha Eagles - Lotte Giants av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Orythree (med -0.17% samlet yield) et tips for å få 9.4 fortjeneste ved å satse 10 på Over (-106) i Over/Under 8.5.

Orythree
Orythree
Rangering 547/1640
Yield: -0.17%
Over/Under 8.5
-106 for Over
10/10
Tilnærmet profit 9.40

JohnnyBets spilltips for Hanwha Eagles - Lotte Giants av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Orythree, med en ODI-parameter på 6.25 satser 10 på odds -106 på Over i Over/Under 8.5-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 9.4.

Orythree
Orythree
Rangering 228/1640
ODI: 6.25
Over/Under 8.5
-106 for Over
10/10
Tilnærmet profit 9.40

De beste KI spilltipsene for Hanwha Eagles vs Lotte Giants

Hvilket resultat av Hanwha Eagles vs Lotte Giants kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Over i Over/Under 8.5 markedet, på odds av -106 med innsatsen på 10, fra Orythree.

Over/Under 8.5
-106 for Over
10/10
Tilnærmet profit 9.40

Hanwha Eagles vs Lotte Giants Spilltips

Tipp 1:
Odds -106Over (Over/Under 8.5)
Spill ansvarlig