22.09.2026 03:20 China ATP Chengdu 2026

Kaichi Uchida - Federico Cina Prediksjoner og Spilltips

Kaichi Uchida vs. Federico Cina finner sted 03:20 kl. 22.09.2026.

Kaichi Uchida
Federico Cina

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Kaichi Uchida vs Federico Cina oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Kaichi Uchida" med odds på +371 fra 1 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Kaichi Uchida
50%
1 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for Kaichi Uchida - Federico Cina av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Chispitin77 (rangert på 1577 i samlet Profit) forutsier 0.6 i fortjeneste ved å satse 10 på Federico Cina (-1667) i Home Away. GamblingSport19 på den andre siden (rangert på 1710), plasserer et tips på +371 på Kaichi Uchida (Home Away) ved at satse 8 for å få en estimert fortjeneste på 29.68.

Chispitin77
Chispitin77
Rangering 1577/1640
Overskudd: -435.08
Home Away
-1667 for Federico Cina
10/10
Tilnærmet profit 0.60
GamblingSport19
GamblingSport19
Rangering 1710/1640
Overskudd: -2190.52
Home Away
+371 for Kaichi Uchida
8/10
Tilnærmet profit 29.68

JohnnyBets spilltips for Kaichi Uchida - Federico Cina av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Chispitin77 (med -7.98% samlet yield) et tips for å få 0.6 fortjeneste ved å satse 10 på Federico Cina (-1667) i Home Away. Deretter er det GamblingSport19 med -11.96% yield. Gir et tips med 8 innsats på Kaichi Uchida (+371) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 29.68.

Chispitin77
Chispitin77
Rangering 973/1640
Yield: -7.98%
Home Away
-1667 for Federico Cina
10/10
Tilnærmet profit 0.60
GamblingSport19
GamblingSport19
Rangering 1104/1640
Yield: -11.96%
Home Away
+371 for Kaichi Uchida
8/10
Tilnærmet profit 29.68

JohnnyBets spilltips for Kaichi Uchida - Federico Cina av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Chispitin77, med en ODI-parameter på -27.7 satser 10 på odds -1667 på Federico Cina i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 0.6. GamblingSport19 (ODI: -7399.85) plasserer oddstips for å få 29.68 fortjeneste ved å satse 8 på Kaichi Uchida (+371) i Home Away.

Chispitin77
Chispitin77
Rangering 1598/1640
ODI: -27.7
Home Away
-1667 for Federico Cina
10/10
Tilnærmet profit 0.60
GamblingSport19
GamblingSport19
Rangering 1716/1640
ODI: -7399.85
Home Away
+371 for Kaichi Uchida
8/10
Tilnærmet profit 29.68

De beste KI spilltipsene for Kaichi Uchida vs Federico Cina

Hvilket resultat av Kaichi Uchida vs Federico Cina kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Federico Cina i Home Away markedet, på odds av -1667 med innsatsen på 10, fra Chispitin77. En veddemål på Kaichi Uchida (+371) i Home Away markedet ved innsatsen på 8 fra GamblingSport19 er en andre KI favoritt.

Home Away
-1667 for Federico Cina
10/10
Tilnærmet profit 0.60
Home Away
+371 for Kaichi Uchida
8/10
Tilnærmet profit 29.68

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Kaichi Uchida og Federico Cina. Den beste prediksjon med 50%av stemmene er seier av Kaichi Uchida (odds +371). Mens seier av Federico Cina (-1667) har fått 50% stemmene.

1 50%
2 50%

Kaichi Uchida vs Federico Cina Spilltips

Tipp 1:
Odds -1667Federico Cina (Home Away)
Spill ansvarlig