29.06.2026 16:00 Argentina Primera A - Apertura Women 2026

Huracán (K) - San Lorenzo (K) Prediksjoner og Spilltips

Huracán (K) vs. San Lorenzo (K) finner sted 16:00 kl. 29.06.2026.

Huracán (K)
San Lorenzo (K)

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Huracán (K) vs San Lorenzo (K) oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Huracán (K)" med odds på +779 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Huracán (K)
100%
1 av 1 tippere
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Huracán (K) - San Lorenzo (K) av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, kafas (rangert på 1814 i samlet Profit) forutsier 46.74 i fortjeneste ved å satse 6 på Huracán (K) (+779) i Home Draw Away. szeldon126 på den andre siden (rangert på 1890), plasserer et tips på +209 på Over (Over/Under 1.5, 1st Half) ved at satse 8 for å få en estimert fortjeneste på 16.72.

kafas
kafas
Rangering 1814/1735
Overskudd: -195.34
Home Draw Away
+779 for Huracán (K)
6/10
Tilnærmet profit 46.74
szeldon126
szeldon126
Rangering 1890/1735
Overskudd: -279.1
Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Tilnærmet profit 16.72

JohnnyBets spilltips for Huracán (K) - San Lorenzo (K) av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir szeldon126 (med -4.54% samlet yield) et tips for å få 16.72 fortjeneste ved å satse 8 på Over (+209) i Over/Under 1.5, 1st Half. Deretter er det kafas med -8.92% yield. Gir et tips med 6 innsats på Huracán (K) (+779) i Home Draw Away. Den estimerte fortjenesten er 46.74.

szeldon126
szeldon126
Rangering 827/1735
Yield: -4.54%
Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Tilnærmet profit 16.72
kafas
kafas
Rangering 1015/1735
Yield: -8.92%
Home Draw Away
+779 for Huracán (K)
6/10
Tilnærmet profit 46.74

JohnnyBets spilltips for Huracán (K) - San Lorenzo (K) av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! szeldon126, med en ODI-parameter på 289.48 satser 8 på odds +209 på Over i Over/Under 1.5, 1st Half-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 16.72. kafas (ODI: -12.53) plasserer oddstips for å få 46.74 fortjeneste ved å satse 6 på Huracán (K) (+779) i Home Draw Away.

szeldon126
szeldon126
Rangering 10/1735
ODI: 289.48
Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Tilnærmet profit 16.72
kafas
kafas
Rangering 1786/1735
ODI: -12.53
Home Draw Away
+779 for Huracán (K)
6/10
Tilnærmet profit 46.74

De beste KI spilltipsene for Huracán (K) vs San Lorenzo (K)

Hvilket resultat av Huracán (K) vs San Lorenzo (K) kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Over i Over/Under 1.5, 1st Half markedet, på odds av +209 med innsatsen på 8, fra szeldon126. En veddemål på Huracán (K) (+779) i Home Draw Away markedet ved innsatsen på 6 fra kafas er en andre KI favoritt.

Over/Under 1.5, 1st Half
+209 for Over
8/10
Tilnærmet profit 16.72
Home Draw Away
+779 for Huracán (K)
6/10
Tilnærmet profit 46.74

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Huracán (K) og San Lorenzo (K). Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Huracán (K) (odds på +779). En seier til San Lorenzo (K) (-250) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+280).

1 100%
X 0%
2 0%

Huracán (K) vs San Lorenzo (K) Spilltips

Tipp 1:
Odds +779Huracán (K) (Home Draw Away)
Tipp 2:
Odds +209Over (Over/Under 1.5, 1st Half)
Spill ansvarlig