20.10.2026 14:00 • France • LNB Elite 2 2026/2027

Orleans Loiret Basket - ADA Blois Basket 41 Prediksjoner og Spilltips

Orleans Loiret Basket vs. ADA Blois Basket 41 finner sted 14:00 kl. 20.10.2026.

Orleans Loiret Basket
—
ADA Blois Basket 41

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Orleans Loiret Basket vs ADA Blois Basket 41 oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Asian Handicap (-6.5)" og et forventet resultat på "ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw" med odds på -101 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Over/Under 168.5
Over
100%
1 av 1 tippere
Asian Handicap (-6.5)
ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Orleans Loiret Basket - ADA Blois Basket 41 av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, faro2013 (rangert på 2004 i samlet Profit) forutsier 9.9 i fortjeneste ved å satse 10 på ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw (-101) i Asian Handicap (-6.5).

faro2013
faro2013
Rangering 2004/1919
Overskudd: -3672.4
Asian Handicap (-6.5)
-101 for ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 9.90
faro2013
faro2013
Rangering 2004/1919
Overskudd: -3672.4
Over/Under 168.5
-116 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.60

JohnnyBets spilltips for Orleans Loiret Basket - ADA Blois Basket 41 av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir faro2013 (med -3.86% samlet yield) et tips for å få 9.9 fortjeneste ved å satse 10 på ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw (-101) i Asian Handicap (-6.5).

faro2013
faro2013
Rangering 906/1919
Yield: -3.86%
Asian Handicap (-6.5)
-101 for ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 9.90
faro2013
faro2013
Rangering 906/1919
Yield: -3.86%
Over/Under 168.5
-116 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.60

JohnnyBets spilltips for Orleans Loiret Basket - ADA Blois Basket 41 av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! faro2013, med en ODI-parameter på -1695.69 satser 10 på odds -101 på ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw i Asian Handicap (-6.5)-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 9.9.

faro2013
faro2013
Rangering 1995/1919
ODI: -1695.69
Asian Handicap (-6.5)
-101 for ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 9.90
faro2013
faro2013
Rangering 1995/1919
ODI: -1695.69
Over/Under 168.5
-116 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.60

De beste KI spilltipsene for Orleans Loiret Basket vs ADA Blois Basket 41

Hvilket resultat av Orleans Loiret Basket vs ADA Blois Basket 41 kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw i Asian Handicap (-6.5) markedet, på odds av -101 med innsatsen på 10, fra faro2013.

Asian Handicap (-6.5)
-101 for ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw
10/10
Tilnærmet profit 9.90
Over/Under 168.5
-116 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.60

Orleans Loiret Basket vs ADA Blois Basket 41 Spilltips

Tipp 1:
Odds -101 på ADA Blois Basket 41 (+6.5), money back on draw (Asian Handicap (-6.5))
Tipp 2:
Odds -116 på Over (Over/Under 168.5)
Spill ansvarlig