22.10.2026 19:00 • United States • NCAA 2026/2027

Appalachian State Mountaineers - James Madison University Prediksjoner og Spilltips

Appalachian State Mountaineers vs. James Madison University finner sted 19:00 kl. 22.10.2026.

Appalachian State Mountaineers
Appalachian State Mountaineers
—
James Madison University

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Appalachian State Mountaineers vs James Madison University oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "James Madison University" med odds på -400 fra 2 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
James Madison University
100%
2 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for Appalachian State Mountaineers - James Madison University av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Javeled (rangert på 62 i samlet Profit) forutsier 2.5 i fortjeneste ved å satse 10 på James Madison University (-400) i Home Away. Wilhelmine på den andre siden (rangert på 2011), plasserer et tips på -400 på James Madison University (Home Away) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 2.5.

Javeled
Rangering 62/1915
Overskudd: 112.4
Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 2011/1915
Overskudd: -8731.18
Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50

JohnnyBets spilltips for Appalachian State Mountaineers - James Madison University av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Javeled (med 19.35% samlet yield) et tips for å få 2.5 fortjeneste ved å satse 10 på James Madison University (-400) i Home Away. Deretter er det Wilhelmine med -6.97% yield. Gir et tips med 10 innsats på James Madison University (-400) i Home Away. Den estimerte fortjenesten er 2.5.

Javeled
Rangering 276/1915
Yield: 19.35%
Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1106/1915
Yield: -6.97%
Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50

JohnnyBets spilltips for Appalachian State Mountaineers - James Madison University av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Javeled, med en ODI-parameter på 0.22 satser 10 på odds -400 på James Madison University i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 2.5. Wilhelmine (ODI: -14868.5) plasserer oddstips for å få 2.5 fortjeneste ved å satse 10 på James Madison University (-400) i Home Away.

Javeled
Rangering 674/1915
ODI: 0.22
Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 2008/1915
ODI: -14868.5
Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50

De beste KI spilltipsene for Appalachian State Mountaineers vs James Madison University

Hvilket resultat av Appalachian State Mountaineers vs James Madison University kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på James Madison University i Home Away markedet, på odds av -400 med innsatsen på 10, fra Javeled. En veddemål på James Madison University (-400) i Home Away markedet ved innsatsen på 10 fra Wilhelmine er en andre KI favoritt.

Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50
Home Away
-400 for James Madison University
10/10
Tilnærmet profit 2.50

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Appalachian State Mountaineers og James Madison University. Den beste prediksjon med 100% av stemmene er seier av James Madison University (odds -400). Appalachian State Mountaineers seier (+323) har fått 0% av stemmene.

1 0%
2 100%

Appalachian State Mountaineers vs James Madison University Spilltips

Tipp 1:
Odds -400 på James Madison University (Home Away)
Spill ansvarlig