24.08.2026 13:20 United States US Open Women, Qualifications 2026

Polina Iatcenko - Julie Struplova Prediksjoner og Spilltips

Polina Iatcenko vs. Julie Struplova finner sted 13:20 kl. 24.08.2026.

Polina Iatcenko
Julie Struplova

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Polina Iatcenko vs Julie Struplova oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Polina Iatcenko" med odds på -588 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Polina Iatcenko
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Polina Iatcenko - Julie Struplova av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Tipster 98 (rangert på 210 i samlet Profit) forutsier 0.51 i fortjeneste ved å satse 3 på Polina Iatcenko (-588) i Home Away.

Tipster 98
Rangering 210/1240
Overskudd: 19.11
Home Away
-588 for Polina Iatcenko
3/10
Tilnærmet profit 0.51

JohnnyBets spilltips for Polina Iatcenko - Julie Struplova av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Tipster 98 (med 3.81% samlet yield) et tips for å få 0.51 fortjeneste ved å satse 3 på Polina Iatcenko (-588) i Home Away.

Tipster 98
Rangering 308/1240
Yield: 3.81%
Home Away
-588 for Polina Iatcenko
3/10
Tilnærmet profit 0.51

JohnnyBets spilltips for Polina Iatcenko - Julie Struplova av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Tipster 98, med en ODI-parameter på 0.11 satser 3 på odds -588 på Polina Iatcenko i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 0.51.

Tipster 98
Rangering 578/1240
ODI: 0.11
Home Away
-588 for Polina Iatcenko
3/10
Tilnærmet profit 0.51

De beste KI spilltipsene for Polina Iatcenko vs Julie Struplova

Hvilket resultat av Polina Iatcenko vs Julie Struplova kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Polina Iatcenko i Home Away markedet, på odds av -588 med innsatsen på 3, fra Tipster 98.

Home Away
-588 for Polina Iatcenko
3/10
Tilnærmet profit 0.51

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Polina Iatcenko og Julie Struplova. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Polina Iatcenko (odds -588). Mens seier av Julie Struplova (+494) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Polina Iatcenko vs Julie Struplova Spilltips

Tipp 1:
Odds -588Polina Iatcenko (Home Away)
Spill ansvarlig