26.08.2026 10:00 Hungary NB I Women 2026/2027

Puskas FC (W) - Ujpest (W) Prediksjoner og Spilltips

Puskas FC (W) vs. Ujpest (W) finner sted 10:00 kl. 26.08.2026.

Puskas FC (W)
Ujpest (W)

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Puskas FC (W) vs Ujpest (W) oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Puskas FC (W)" med odds på -10000 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Puskas FC (W)
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Puskas FC (W) - Ujpest (W) av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 1424 i samlet Profit) forutsier 0.1 i fortjeneste ved å satse 10 på Puskas FC (W) (-10000) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1424/1272
Overskudd: -7060.94
Home Draw Away
-10000 for Puskas FC (W)
10/10
Tilnærmet profit 0.10

JohnnyBets spilltips for Puskas FC (W) - Ujpest (W) av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -18.55% samlet yield) et tips for å få 0.1 fortjeneste ved å satse 10 på Puskas FC (W) (-10000) i Home Draw Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1013/1272
Yield: -18.55%
Home Draw Away
-10000 for Puskas FC (W)
10/10
Tilnærmet profit 0.10

JohnnyBets spilltips for Puskas FC (W) - Ujpest (W) av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -9721.17 satser 10 på odds -10000 på Puskas FC (W) i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 0.1.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1422/1272
ODI: -9721.17
Home Draw Away
-10000 for Puskas FC (W)
10/10
Tilnærmet profit 0.10

De beste KI spilltipsene for Puskas FC (W) vs Ujpest (W)

Hvilket resultat av Puskas FC (W) vs Ujpest (W) kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Puskas FC (W) i Home Draw Away markedet, på odds av -10000 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Home Draw Away
-10000 for Puskas FC (W)
10/10
Tilnærmet profit 0.10

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Puskas FC (W) og Ujpest (W). Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Puskas FC (W) (odds på -10000). En seier til Ujpest (W) (+204) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+257).

1 100%
X 0%
2 0%

Puskas FC (W) vs Ujpest (W) Spilltips

Tipp 1:
Odds -10000Puskas FC (W) (Home Draw Away)
Spill ansvarlig