25.09.2026 05:00 • India • T20 Odisha Pro League 2026

Rourkela Steelers - Kataka Panthers Prediksjoner og Spilltips

Rourkela Steelers vs. Kataka Panthers finner sted 05:00 kl. 25.09.2026.

Rourkela Steelers
—
Kataka Panthers

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Rourkela Steelers vs Kataka Panthers oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Kataka Panthers" med odds på -105 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Kataka Panthers
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Rourkela Steelers - Kataka Panthers av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 1751 i samlet Profit) forutsier 9.5 i fortjeneste ved å satse 10 på Kataka Panthers (-105) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1751/1664
Overskudd: -26477.2
Home Away
-105 for Kataka Panthers
10/10
Tilnærmet profit 9.50

JohnnyBets spilltips for Rourkela Steelers - Kataka Panthers av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med -19.19% samlet yield) et tips for å få 9.5 fortjeneste ved å satse 10 på Kataka Panthers (-105) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1280/1664
Yield: -19.19%
Home Away
-105 for Kataka Panthers
10/10
Tilnærmet profit 9.50

JohnnyBets spilltips for Rourkela Steelers - Kataka Panthers av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på -29039.0 satser 10 på odds -105 på Kataka Panthers i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 9.5.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1748/1664
ODI: -29039.0
Home Away
-105 for Kataka Panthers
10/10
Tilnærmet profit 9.50

De beste KI spilltipsene for Rourkela Steelers vs Kataka Panthers

Hvilket resultat av Rourkela Steelers vs Kataka Panthers kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Kataka Panthers i Home Away markedet, på odds av -105 med innsatsen på 10, fra abreujg78.

Home Away
-105 for Kataka Panthers
10/10
Tilnærmet profit 9.50

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Rourkela Steelers og Kataka Panthers. Den beste prediksjon med 100% av stemmene er seier av Kataka Panthers (odds -105). Rourkela Steelers seier (-192) har fått 0% av stemmene.

1 0%
2 100%

Rourkela Steelers vs Kataka Panthers Spilltips

Tipp 1:
Odds -105 på Kataka Panthers (Home Away)
Spill ansvarlig