29.08.2026 15:30 United States NCAA 2026

Virginia Cavaliers - North Carolina State Wolfpack Prediksjoner og Spilltips

Virginia Cavaliers vs. North Carolina State Wolfpack finner sted 15:30 kl. 29.08.2026.

Virginia Cavaliers
Virginia Cavaliers
North Carolina State Wolfpack
North Carolina State Wolfpack

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Virginia Cavaliers vs North Carolina State Wolfpack oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Virginia Cavaliers" med odds på -189 fra 2 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Virginia Cavaliers
100%
2 av 2 tippere
Over/Under 53.5
Under
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Virginia Cavaliers - North Carolina State Wolfpack av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Geli_magrinho (rangert på 1356 i samlet Profit) forutsier 5.3 i fortjeneste ved å satse 10 på Virginia Cavaliers (-189) i Home Away. San- på den andre siden (rangert på 1379), plasserer et tips på -175 på Virginia Cavaliers (Home Away) ved at satse 9 for å få en estimert fortjeneste på 5.13. Den tredje mest lønnsomme tipperen (1462 denne sesongen), betterman estimerer å få 6.9 i fortjeneste ved å satse 10 på -145 på Under i Over/Under 53.5.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Rangering 1356/1316
Overskudd: -328.36
Home Away
-189 for Virginia Cavaliers
10/10
Tilnærmet profit 5.30
San-
San-
Rangering 1379/1316
Overskudd: -389.92
Home Away
-175 for Virginia Cavaliers
9/10
Tilnærmet profit 5.13
betterman
betterman
Rangering 1462/1316
Overskudd: -2611.08
Over/Under 53.5
-145 for Under
10/10
Tilnærmet profit 6.90

JohnnyBets spilltips for Virginia Cavaliers - North Carolina State Wolfpack av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Geli_magrinho (med -3.09% samlet yield) et tips for å få 5.3 fortjeneste ved å satse 10 på Virginia Cavaliers (-189) i Home Away. Deretter er det betterman med -7.97% yield. Gir et tips med 10 innsats på Under (-145) i Over/Under 53.5. Den estimerte fortjenesten er 6.9. San- (-13.87% yield) valgte -175 på Virginia Cavaliers i Home Away. Innsatsen 9 vil gi 5.13 fortjeneste hvis den er korrekt.

Geli_magrinho
Geli_magrinho
Rangering 606/1316
Yield: -3.09%
Home Away
-189 for Virginia Cavaliers
10/10
Tilnærmet profit 5.30
betterman
betterman
Rangering 811/1316
Yield: -7.97%
Over/Under 53.5
-145 for Under
10/10
Tilnærmet profit 6.90
San-
San-
Rangering 977/1316
Yield: -13.87%
Home Away
-175 for Virginia Cavaliers
9/10
Tilnærmet profit 5.13

JohnnyBets spilltips for Virginia Cavaliers - North Carolina State Wolfpack av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! San-, med en ODI-parameter på 20.6 satser 9 på odds -175 på Virginia Cavaliers i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 5.13. Geli_magrinho (ODI: -82.22) plasserer oddstips for å få 5.3 fortjeneste ved å satse 10 på Virginia Cavaliers (-189) i Home Away. Tredjeplass i den samlede rangeringen (ODI: -853.12), betterman, valgte Over/Under 53.5 markedet ved å satse 10 på odds -145 på Under, med en estimert fortjeneste på 6.9.

San-
San-
Rangering 109/1316
ODI: 20.6
Home Away
-175 for Virginia Cavaliers
9/10
Tilnærmet profit 5.13
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Rangering 1426/1316
ODI: -82.22
Home Away
-189 for Virginia Cavaliers
10/10
Tilnærmet profit 5.30
betterman
betterman
Rangering 1455/1316
ODI: -853.12
Over/Under 53.5
-145 for Under
10/10
Tilnærmet profit 6.90

De beste KI spilltipsene for Virginia Cavaliers vs North Carolina State Wolfpack

Hvilket resultat av Virginia Cavaliers vs North Carolina State Wolfpack kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Virginia Cavaliers i Home Away markedet, på odds av -189 med innsatsen på 10, fra Geli_magrinho. En veddemål på Virginia Cavaliers (-175) i Home Away markedet ved innsatsen på 9 fra San- er en andre KI favoritt. Den tredje mest sannsynlige vinnerinnsatsen ifølge algoritmen er Under i Over/Under 53.5 markedet, på hvilken betterman satser 10 med odds av -145.

Home Away
-189 for Virginia Cavaliers
10/10
Tilnærmet profit 5.30
Home Away
-175 for Virginia Cavaliers
9/10
Tilnærmet profit 5.13
Over/Under 53.5
-145 for Under
10/10
Tilnærmet profit 6.90

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Virginia Cavaliers og North Carolina State Wolfpack. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Virginia Cavaliers (odds -189). Mens seier av North Carolina State Wolfpack (+150) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Virginia Cavaliers vs North Carolina State Wolfpack Spilltips

Tipp 1:
Odds -189Virginia Cavaliers (Home Away)
Tipp 2:
Odds -145Under (Over/Under 53.5)
Spill ansvarlig