03.08.2026 14:30 England EFL Cup 2026/2027

York City FC - Crawley Town Prediksjoner og Spilltips

York City FC vs. Crawley Town finner sted 14:30 kl. 03.08.2026.

York City FC
York City FC
Crawley Town
Crawley Town

Hva skal man satse på?

De mest populære typene innsatser:

Over/Under 2.5
Over
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for York City FC - Crawley Town av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Wilhelmine (rangert på 1 i samlet Profit) forutsier 8.0 i fortjeneste ved å satse 10 på Over (-125) i Over/Under 2.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1/572
Overskudd: 0.0
Over/Under 2.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

JohnnyBets spilltips for York City FC - Crawley Town av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Wilhelmine (med 0.0% samlet yield) et tips for å få 8.0 fortjeneste ved å satse 10 på Over (-125) i Over/Under 2.5.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1/572
Yield: 0.0%
Over/Under 2.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

JohnnyBets spilltips for York City FC - Crawley Town av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Wilhelmine, med en ODI-parameter på 0.0 satser 10 på odds -125 på Over i Over/Under 2.5-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 8.0.

Wilhelmine
Wilhelmine
Rangering 1/572
ODI: 0.0
Over/Under 2.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

De beste KI spilltipsene for York City FC vs Crawley Town

Hvilket resultat av York City FC vs Crawley Town kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Over i Over/Under 2.5 markedet, på odds av -125 med innsatsen på 10, fra Wilhelmine.

Over/Under 2.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

York City FC vs Crawley Town Spilltips

Tipp 1:
Odds -125Over (Over/Under 2.5)
Spill ansvarlig