03.08.2026 11:00 Canada ATP Montreal 2026

Zachary Svajda - Denis Shapovalov Prediksjoner og Spilltips

Zachary Svajda vs. Denis Shapovalov finner sted 11:00 kl. 03.08.2026.

Zachary Svajda
Denis Shapovalov

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Zachary Svajda vs Denis Shapovalov oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Zachary Svajda" med odds på +112 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Away
Zachary Svajda
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Zachary Svajda - Denis Shapovalov av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, ivan4v (rangert på 147 i samlet Profit) forutsier 11.2 i fortjeneste ved å satse 10 på Zachary Svajda (+112) i Home Away.

ivan4v
ivan4v
Rangering 147/587
Overskudd: 11.2
Home Away
+112 for Zachary Svajda
10/10
Tilnærmet profit 11.20

JohnnyBets spilltips for Zachary Svajda - Denis Shapovalov av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir ivan4v (med 13.33% samlet yield) et tips for å få 11.2 fortjeneste ved å satse 10 på Zachary Svajda (+112) i Home Away.

ivan4v
ivan4v
Rangering 157/587
Yield: 13.33%
Home Away
+112 for Zachary Svajda
10/10
Tilnærmet profit 11.20

JohnnyBets spilltips for Zachary Svajda - Denis Shapovalov av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! ivan4v, med en ODI-parameter på 0.13 satser 10 på odds +112 på Zachary Svajda i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 11.2.

ivan4v
ivan4v
Rangering 183/587
ODI: 0.13
Home Away
+112 for Zachary Svajda
10/10
Tilnærmet profit 11.20

De beste KI spilltipsene for Zachary Svajda vs Denis Shapovalov

Hvilket resultat av Zachary Svajda vs Denis Shapovalov kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Zachary Svajda i Home Away markedet, på odds av +112 med innsatsen på 10, fra ivan4v.

Home Away
+112 for Zachary Svajda
10/10
Tilnærmet profit 11.20

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Zachary Svajda og Denis Shapovalov. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Zachary Svajda (odds +112). Mens seier av Denis Shapovalov (-147) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Zachary Svajda vs Denis Shapovalov Spilltips

Tipp 1:
Odds +112Zachary Svajda (Home Away)
Spill ansvarlig