02.07.2026 07:10 United Kingdom Wimbledon 2026

Zizou Bergs - Jaime Faria Prediksjoner og Spilltips

Zizou Bergs vs. Jaime Faria finner sted 07:10 kl. 02.07.2026.

Zizou Bergs
Jaime Faria

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Zizou Bergs vs Jaime Faria oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Jaime Faria" med odds på +158 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Correct Score
0:3
100%
1 av 1 tippere
Home Away
Jaime Faria
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Zizou Bergs - Jaime Faria av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, Royutg1 (rangert på 1901 i samlet Profit) forutsier 15.8 i fortjeneste ved å satse 10 på Jaime Faria (+158) i Home Away. RobertM86 på den andre siden (rangert på 2012), plasserer et tips på +589 på 0:3 (Correct Score) ved at satse 6 for å få en estimert fortjeneste på 35.34.

Royutg1
Royutg1
Rangering 1901/1799
Overskudd: -246.2
Home Away
+158 for Jaime Faria
10/10
Tilnærmet profit 15.80
RobertM86
RobertM86
Rangering 2012/1799
Overskudd: -677.76
Correct Score
+589 for 0:3
6/10
Tilnærmet profit 35.34

JohnnyBets spilltips for Zizou Bergs - Jaime Faria av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Royutg1 (med -11.6% samlet yield) et tips for å få 15.8 fortjeneste ved å satse 10 på Jaime Faria (+158) i Home Away. Deretter er det RobertM86 med -18.59% yield. Gir et tips med 6 innsats på 0:3 (+589) i Correct Score. Den estimerte fortjenesten er 35.34.

Royutg1
Royutg1
Rangering 1148/1799
Yield: -11.6%
Home Away
+158 for Jaime Faria
10/10
Tilnærmet profit 15.80
RobertM86
RobertM86
Rangering 1342/1799
Yield: -18.59%
Correct Score
+589 for 0:3
6/10
Tilnærmet profit 35.34

JohnnyBets spilltips for Zizou Bergs - Jaime Faria av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! Royutg1 , med en ODI-parameter på 126.91 satser 10 på odds +158 på Jaime Faria i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 15.8. RobertM86 (ODI: -68.54) plasserer oddstips for å få 35.34 fortjeneste ved å satse 6 på 0:3 (+589) i Correct Score.

Royutg1
Royutg1
Rangering 35/1799
ODI: 126.91
Home Away
+158 for Jaime Faria
10/10
Tilnærmet profit 15.80
RobertM86
RobertM86
Rangering 1969/1799
ODI: -68.54
Correct Score
+589 for 0:3
6/10
Tilnærmet profit 35.34

De beste KI spilltipsene for Zizou Bergs vs Jaime Faria

Hvilket resultat av Zizou Bergs vs Jaime Faria kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Jaime Faria i Home Away markedet, på odds av +158 med innsatsen på 10, fra Royutg1 . En veddemål på 0:3 (+589) i Correct Score markedet ved innsatsen på 6 fra RobertM86 er en andre KI favoritt.

Home Away
+158 for Jaime Faria
10/10
Tilnærmet profit 15.80
Correct Score
+589 for 0:3
6/10
Tilnærmet profit 35.34

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Zizou Bergs og Jaime Faria. Den beste prediksjon med 100% av stemmene er seier av Jaime Faria (odds +158). Zizou Bergs seier (-189) har fått 0% av stemmene.

1 0%
2 100%
Tips:
Odds +589 Zizou Bergs 0:3 Jaime Faria

Zizou Bergs vs Jaime Faria Spilltips

Tipp 1:
Odds +158Jaime Faria (Home Away)
Spill ansvarlig