24.10.2026 18:00 • Argentina • Primera Nacional 2026

Deportivo Madryn - CA San Telmo Prediksjoner og Spilltips

Deportivo Madryn vs. CA San Telmo finner sted 18:00 kl. 24.10.2026.

Deportivo Madryn
Deportivo Madryn
—
CA San Telmo
CA San Telmo

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Deportivo Madryn vs CA San Telmo oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "CA San Telmo" med odds på +703 fra 1 av 2 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
CA San Telmo
50%
1 av 2 tippere

JohnnyBets spilltips for Deportivo Madryn - CA San Telmo av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, levsky (rangert på 1988 i samlet Profit) forutsier 4.7 i fortjeneste ved å satse 10 på Deportivo Madryn (-213) i Home Draw Away. supcio på den andre siden (rangert på 2070), plasserer et tips på +703 på CA San Telmo (Home Draw Away) ved at satse 6 for å få en estimert fortjeneste på 42.18.

levsky
levsky
Rangering 1988/1979
Overskudd: -868.35
Home Draw Away
-213 for Deportivo Madryn
10/10
Tilnærmet profit 4.70
supcio
supcio
Rangering 2070/1979
Overskudd: -3495.23
Home Draw Away
+703 for CA San Telmo
6/10
Tilnærmet profit 42.18

JohnnyBets spilltips for Deportivo Madryn - CA San Telmo av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir levsky (med -2.42% samlet yield) et tips for å få 4.7 fortjeneste ved å satse 10 på Deportivo Madryn (-213) i Home Draw Away. Deretter er det supcio med -8.55% yield. Gir et tips med 6 innsats på CA San Telmo (+703) i Home Draw Away. Den estimerte fortjenesten er 42.18.

levsky
levsky
Rangering 801/1979
Yield: -2.42%
Home Draw Away
-213 for Deportivo Madryn
10/10
Tilnærmet profit 4.70
supcio
supcio
Rangering 1211/1979
Yield: -8.55%
Home Draw Away
+703 for CA San Telmo
6/10
Tilnærmet profit 42.18

JohnnyBets spilltips for Deportivo Madryn - CA San Telmo av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! levsky, med en ODI-parameter på -6.35 satser 10 på odds -213 på Deportivo Madryn i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 4.7. supcio (ODI: -1876.95) plasserer oddstips for å få 42.18 fortjeneste ved å satse 6 på CA San Telmo (+703) i Home Draw Away.

levsky
levsky
Rangering 1770/1979
ODI: -6.35
Home Draw Away
-213 for Deportivo Madryn
10/10
Tilnærmet profit 4.70
supcio
supcio
Rangering 2065/1979
ODI: -1876.95
Home Draw Away
+703 for CA San Telmo
6/10
Tilnærmet profit 42.18

De beste KI spilltipsene for Deportivo Madryn vs CA San Telmo

Hvilket resultat av Deportivo Madryn vs CA San Telmo kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Deportivo Madryn i Home Draw Away markedet, på odds av -213 med innsatsen på 10, fra levsky. En veddemål på CA San Telmo (+703) i Home Draw Away markedet ved innsatsen på 6 fra supcio er en andre KI favoritt.

Home Draw Away
-213 for Deportivo Madryn
10/10
Tilnærmet profit 4.70
Home Draw Away
+703 for CA San Telmo
6/10
Tilnærmet profit 42.18

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Deportivo Madryn og CA San Telmo. Det beste tipset, med 50% av stemmene, er en seier til CA San Telmo (odds på +703). En seier til Deportivo Madryn (-213) har fått 50% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+295).

1 50%
X 0%
2 50%

Deportivo Madryn vs CA San Telmo Spilltips

Tipp 1:
Odds -213 på Deportivo Madryn (Home Draw Away)
Spill ansvarlig