02.08.2026 09:00 Latvia Virsliga 2026

FK Liepaja - Tukums Prediksjoner og Spilltips

FK Liepaja vs. Tukums finner sted 09:00 kl. 02.08.2026.

FK Liepāja
FK Liepaja
Tukums 2000
Tukums

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste FK Liepaja vs Tukums oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "FK Liepaja" med odds på +105 fra 3 av 3 brukere. Et annet populært tips er "Asian Handicap (-0.5)" med et "Tukums (+0.5), money back on draw" resultat (odds på -127) fra 100%.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
FK Liepaja
100%
3 av 3 tippere
Over/Under 2
Over
100%
1 av 1 tippere
Double Chance
1X
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for FK Liepaja - Tukums av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, birkem (rangert på 23 i samlet Profit) forutsier 10.1 i fortjeneste ved å satse 10 på FK Liepaja (+101) i Home Draw Away. Zhubiitis på den andre siden (rangert på 35), plasserer et tips på -200 på Under (Over/Under 3.5) ved at satse 10 for å få en estimert fortjeneste på 5.0. Den tredje mest lønnsomme tipperen (107 denne sesongen), aphrodite estimerer å få 4.6 i fortjeneste ved å satse 10 på -217 på Over i Over/Under 2.25.

birkem
birkem
Rangering 23/618
Overskudd: 66.56
Home Draw Away
+101 for FK Liepaja
10/10
Overskudd 0.00
birkem
birkem
Rangering 23/618
Overskudd: 66.56
Over/Under 2.5, 1st Half
+475 for Over
6/10
Overskudd 0.00
Zhubiitis
Zhubiitis
Rangering 35/618
Overskudd: 49.86
Over/Under 3.5
-200 for Under
10/10
Overskudd 0.00
aphrodite
aphrodite
Rangering 107/618
Overskudd: 17.88
Over/Under 2.25
-217 for Over
10/10
Overskudd 0.00
Belsten
Belsten
Rangering 142/618
Overskudd: 11.85
Asian Handicap (-0.5)
-127 for Tukums (+0.5), money back on draw
10/10
Overskudd 0.00
1 2 3

JohnnyBets spilltips for FK Liepaja - Tukums av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir Zhubiitis (med 10.93% samlet yield) et tips for å få 5.0 fortjeneste ved å satse 10 på Under (-200) i Over/Under 3.5. Deretter er det birkem med 7.35% yield. Gir et tips med 10 innsats på FK Liepaja (+101) i Home Draw Away. Den estimerte fortjenesten er 10.1. Belsten (3.04% yield) valgte -127 på Tukums (+0.5), money back on draw i Asian Handicap (-0.5). Innsatsen 10 vil gi 7.9 fortjeneste hvis den er korrekt.

Zhubiitis
Zhubiitis
Rangering 169/618
Yield: 10.93%
Over/Under 3.5
-200 for Under
10/10
Overskudd 0.00
birkem
birkem
Rangering 200/618
Yield: 7.35%
Home Draw Away
+101 for FK Liepaja
10/10
Overskudd 0.00
birkem
birkem
Rangering 200/618
Yield: 7.35%
Over/Under 2.5, 1st Half
+475 for Over
6/10
Overskudd 0.00
Belsten
Belsten
Rangering 245/618
Yield: 3.04%
Asian Handicap (-0.5)
-127 for Tukums (+0.5), money back on draw
10/10
Overskudd 0.00
policy
Rangering 250/618
Yield: 2.09%
Over/Under 2.5
-161 for Over
10/10
Overskudd 0.00
1 2 3

JohnnyBets spilltips for FK Liepaja - Tukums av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! birkem, med en ODI-parameter på 42.76 satser 10 på odds +101 på FK Liepaja i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 10.1. aphrodite (ODI: 10.84) plasserer oddstips for å få 4.6 fortjeneste ved å satse 10 på Over (-217) i Over/Under 2.25. Tredjeplass i den samlede rangeringen (ODI: 5.4), Craig Deki, valgte Over/Under 1.5 markedet ved å satse 10 på odds -476 på Over, med en estimert fortjeneste på 2.1.

birkem
birkem
Rangering 5/618
ODI: 42.76
Home Draw Away
+101 for FK Liepaja
10/10
Overskudd 0.00
birkem
birkem
Rangering 5/618
ODI: 42.76
Over/Under 2.5, 1st Half
+475 for Over
6/10
Overskudd 0.00
aphrodite
aphrodite
Rangering 20/618
ODI: 10.84
Over/Under 2.25
-217 for Over
10/10
Overskudd 0.00
Craig Deki
Rangering 34/618
ODI: 5.4
Over/Under 1.5
-476 for Over
10/10
Overskudd 0.00
Finale
Rangering 80/618
ODI: 0.98
Home Draw Away
+101 for FK Liepaja
10/10
Overskudd 0.00
1 2 3

De beste KI spilltipsene for FK Liepaja vs Tukums

Hvilket resultat av FK Liepaja vs Tukums kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Under i Over/Under 3.5 markedet, på odds av -200 med innsatsen på 10, fra Zhubiitis. En veddemål på FK Liepaja (+101) i Home Draw Away markedet ved innsatsen på 10 fra birkem er en andre KI favoritt. Den tredje mest sannsynlige vinnerinnsatsen ifølge algoritmen er Over i Over/Under 2.25 markedet, på hvilken aphrodite satser 10 med odds av -217.

Over/Under 3.5
-200 for Under
10/10
Overskudd 0.00
Over/Under 2.5, 1st Half
+475 for Over
6/10
Overskudd 0.00
Home Draw Away
+101 for FK Liepaja
10/10
Overskudd 0.00
Over/Under 2.25
-217 for Over
10/10
Overskudd 0.00
Asian Handicap (-0.5)
-127 for Tukums (+0.5), money back on draw
10/10
Overskudd 0.00
1 2 3

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom FK Liepaja og Tukums. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til FK Liepaja (odds på +105). En seier til Tukums har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort.

1 100%
X 0%
2 0%

FK Liepaja vs Tukums Spilltips

Tipp 1:
Odds +101FK Liepaja (Home Draw Away)
Tipp 2:
Odds +475Over (Over/Under 2.5, 1st Half)
Tipp 3:
Odds -179Yes (Both Teams To Score)
Spill ansvarlig