25.10.2026 01:00 • Republic of Korea • K-League 2 2026

Seongnam Ilhwa Chunma - Suwon Samsung Bluewings Prediksjoner og Spilltips

Seongnam Ilhwa Chunma vs. Suwon Samsung Bluewings finner sted 01:00 kl. 25.10.2026.

Seongnam Ilhwa Chunma
Seongnam Ilhwa Chunma
—
Suwon Samsung Bluewings
Suwon Samsung Bluewings

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Seongnam Ilhwa Chunma vs Suwon Samsung Bluewings oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Draw Away" og et forventet resultat på "Suwon Samsung Bluewings" med odds på -149 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Home Draw Away
Suwon Samsung Bluewings
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Seongnam Ilhwa Chunma - Suwon Samsung Bluewings av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, hlias73 (rangert på 1794 i samlet Profit) forutsier 6.7 i fortjeneste ved å satse 10 på Suwon Samsung Bluewings (-149) i Home Draw Away.

hlias73
hlias73
Rangering 1794/1972
Overskudd: -256.96
Home Draw Away
-149 for Suwon Samsung Bluewings
10/10
Tilnærmet profit 6.70

JohnnyBets spilltips for Seongnam Ilhwa Chunma - Suwon Samsung Bluewings av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir hlias73 (med -2.46% samlet yield) et tips for å få 6.7 fortjeneste ved å satse 10 på Suwon Samsung Bluewings (-149) i Home Draw Away.

hlias73
hlias73
Rangering 802/1972
Yield: -2.46%
Home Draw Away
-149 for Suwon Samsung Bluewings
10/10
Tilnærmet profit 6.70

JohnnyBets spilltips for Seongnam Ilhwa Chunma - Suwon Samsung Bluewings av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! hlias73, med en ODI-parameter på 2.6 satser 10 på odds -149 på Suwon Samsung Bluewings i Home Draw Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 6.7.

hlias73
hlias73
Rangering 363/1972
ODI: 2.6
Home Draw Away
-149 for Suwon Samsung Bluewings
10/10
Tilnærmet profit 6.70

De beste KI spilltipsene for Seongnam Ilhwa Chunma vs Suwon Samsung Bluewings

Hvilket resultat av Seongnam Ilhwa Chunma vs Suwon Samsung Bluewings kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Suwon Samsung Bluewings i Home Draw Away markedet, på odds av -149 med innsatsen på 10, fra hlias73.

Home Draw Away
-149 for Suwon Samsung Bluewings
10/10
Tilnærmet profit 6.70

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Seongnam Ilhwa Chunma og Suwon Samsung Bluewings. Det beste tipset, med 100% av stemmene, er en seier til Suwon Samsung Bluewings (odds på -149). En seier til Seongnam Ilhwa Chunma (+361) har fått 0% av stemmene, mens 0% tipper uavgjort (+285).

1 0%
X 0%
2 100%

Seongnam Ilhwa Chunma vs Suwon Samsung Bluewings Spilltips

Tipp 1:
Odds -149 på Suwon Samsung Bluewings (Home Draw Away)
Spill ansvarlig