01.08.2026 05:00 Japan NPB 2026

Yomiuri Giants - Yokohama BayStars Prediksjoner og Spilltips

Yomiuri Giants vs. Yokohama BayStars finner sted 05:00 kl. 01.08.2026.

Yomiuri Giants
Yomiuri Giants
Yokohama BayStars
Yokohama BayStars

Hva skal man satse på?

Sjekk ut de seneste Yomiuri Giants vs Yokohama BayStars oddstipsene og prediksjonene valgt av JohnnyBet Tipsters-fellesskapet. Et av de mest populære markedene å spille på er "Home Away" og et forventet resultat på "Yomiuri Giants" med odds på -118 fra 1 av 1 brukere.

De mest populære typene innsatser:

Over/Under 5.5
Over
100%
1 av 1 tippere
Home Away
Yomiuri Giants
100%
1 av 1 tippere

JohnnyBets spilltips for Yomiuri Giants - Yokohama BayStars av tipsters profitt

Vår mest lønnsomme tipser for denne begivenheten, abreujg78 (rangert på 1 i samlet Profit) forutsier 8.5 i fortjeneste ved å satse 10 på Yomiuri Giants (-118) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1/245
Overskudd: 0.0
Home Away
-118 for Yomiuri Giants
10/10
Tilnærmet profit 8.50
Over/Under 5.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

JohnnyBets spilltips for Yomiuri Giants - Yokohama BayStars av tipsters yield

Hvis stoler du mer på yield enn fortjeneste, gir abreujg78 (med 0.0% samlet yield) et tips for å få 8.5 fortjeneste ved å satse 10 på Yomiuri Giants (-118) i Home Away.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1/245
Yield: 0.0%
Home Away
-118 for Yomiuri Giants
10/10
Tilnærmet profit 8.50
Over/Under 5.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

JohnnyBets spilltips for Yomiuri Giants - Yokohama BayStars av tippere ODI

Disse tipperne vet hvordan man finner spill med best verdi! abreujg78, med en ODI-parameter på 0.0 satser 10 på odds -118 på Yomiuri Giants i Home Away-markedet. Det kan gi en fortjeneste på 8.5.

abreujg78
abreujg78
Rangering 1/245
ODI: 0.0
Home Away
-118 for Yomiuri Giants
10/10
Tilnærmet profit 8.50
Over/Under 5.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

De beste KI spilltipsene for Yomiuri Giants vs Yokohama BayStars

Hvilket resultat av Yomiuri Giants vs Yokohama BayStars kampen kunstig intelligens forutsier? KI kalkulerer at det mest sannsynlige utfallet er en bud på Yomiuri Giants i Home Away markedet, på odds av -118 med innsatsen på 10, fra abreujg78. En veddemål på Over (-125) i Over/Under 5.5 markedet ved innsatsen på 10 fra Autodidacta er en andre KI favoritt.

Home Away
-118 for Yomiuri Giants
10/10
Tilnærmet profit 8.50
Over/Under 5.5
-125 for Over
10/10
Tilnærmet profit 8.00

Våre tipsere har talt!

JohnnyBet-fellesskapet har gitt sine forutsigelser for den kommende kampen mellom Yomiuri Giants og Yokohama BayStars. Den beste prediksjon med 100%av stemmene er seier av Yomiuri Giants (odds -118). Mens seier av Yokohama BayStars (-106) har fått 0% stemmene.

1 100%
2 0%

Yomiuri Giants vs Yokohama BayStars Spilltips

Tipp 1:
Odds -118Yomiuri Giants (Home Away)
Tipp 2:
Odds -125Over (Over/Under 5.5)
Spill ansvarlig